AThurnhofer :: Family traditioned since 1936 :: Fine specialities from salzburg


 • Suszone gruszki
 • Torty
 • Gruszki suszone
 • Chleb owodowy

  Karl-Heinz Thurnhofer Feinbäckerei

  A-5165 Berndorf Salzburg
  Tel.: (++43-6217-) 8104
  Faks: (++43-6217-) 810 44
  E-mail:
  info@thurnhoferbrot.com

  Zapoznajcie się Państwo także z naszą
  obszerną ofertą na naszej witrynie internetowej:

  www.thurnhoferbrot.com

  Profil naszej firmy

  Oryginalny Salzburski Chleb Bakaliowy różni się tym od innych chlebów bakaliowych, iż jest powstaje on w zawiłym procesie produkcji, który prawie w całości odbywa się ręcznie.

  Główne składniki naszego chleba, mianowicie suszone gruszki gotuje się na wolnym ogniu, poczym miesza się je z figami, rodzynkami, ciastem chlebowym, różnymi przyprawami i niewielką ilością alkoholu, który podczas pieczenia całkowicie wyparowuje. Następnie, kawałek po kawałku, formuje się ręcznie małe i duże bochenki wybornego, bakaliowego chleba, który ostatecznie trafia do pieca.

  Zawartość bakalii wynosi prawie 80 %.
  Do chleba nie dodaje się ani cukru ani konserwantów.
  Mimo to chleb nasz zachowuje swoją świeżość przez okres 4 miesięcy.

  Oryginalny Salzburski Chleb Bakaliowy jest jednym z nielicznych chlebów owocowych, który nadaje się także dla diabetyków.

  Odznaczony znakiem jakości Światowego Związku Masaży i Terapeutów Zdrowotnych.

  Pierwsza nagroda na europejskim konkursie chlebów 1998
  Pierwsza nagroda na europejskim konkursie chlebów 2000
  Srebro DLG 1998
  Srebro DLG 1999

  Nasze najnowsze produkty zadedykowaliśmy kompozytorowi rozsławionej na całym świecie kolędy „Cicha noc, święta noc“ – Franzowi Xaverowi Gruberowi.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo zatem keks Franza Xavera Grubera oraz tort Franza Xavera Grubera .

  Keks Franza Xavera Grubera to delikatne ciasto bakaliowe, produkowane, tak jak wszystkie nasze wyroby, bez dodatku cukru i konserwantów. Keks polewany jest cienką warstwą gorzkiej czekolady i pakowany do ekskluzywnych opakowań. Keksy te dostępne są także w wersji z czekoladą dla diabetyków. Okres przechowywania wynosi 1 rok.

  Tort Franza Xavera Grubera to wyborowa kreacja z delikatnego biszkoptowego ciasta czekoladowego, przekładanego konfiturami z moreli i kremem czekoladowym. Zapakowany do reprezentacyjnych, drewnianych pudelek tort nadaje się do spożycia przez 5 tygodni. Oczywiście bez konserwantów.

Dalsze informacje na temat produktów i oferty naszej firmy znajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej: www.thurnhoferbrot.com


English :: German :: Polish :: Czechoslovak :: Japanese :: Chinese :: Arabian :: Hungarian :: Italian
 
Thurnhofer Brot | Phone: +43 6217 8104 | Fax: +43 6217 81044 | E-mail: info@thurnhoferbrot.com | Web: http://www.thurnhoferbrot.com/